Dla mediów

Tikkurila inspiruje ludzi, aby nadali swemu życiu barw.

Już od 150 lat Tikkurila oferuje klientom indywidualnym i odbiorcom profesjonalnym rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, proste w stosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego. Tikkurila dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji na rynku farb w krajach Nordyckich, Rosji i wybranych krajach Europy Wschodniej. Tikkurila inspiruje ludzi aby nadali swemu życiu barw.


Wiosennie, świątecznie i kolorowo - relacja ze świątecznych warsztatów plastycznych z Tikkurila 12.04.2017

Wiosna to dla wielu ulubiona pora roku, kojarząca się ze złotymi promieniami słońca i wszechobecną zielenią.W miniony weekend kolorami zachwyciła jednak nie tylko budząca się do życia przyroda, ale także świąteczne ozdoby przygotowane przez uczestników kolejnych warsztatów plastycznych z firmą Tikkurila.

Read more

 

Spotkanie z ekologią, czyli eko lekcje z Tikkurila w Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy 29.03.2017

25 marca br. pomiędzy godziną 20:30 a 21:30 w Tikkurila Polska S.A. zgasły reklamy świetlne oraz część oświetlenia zewnętrznego. Nie była to jednak awaria. Tak firma – tradycyjnie już - włączyła się w obchody Godziny dla Ziemi. Przy okazji tego wydarzenia Tikkurila Polska S.A. juz po raz trzeci zaprosiła najmłodszych do rozpoczęcia ich przygody z ekologią.

Read more

 

Jedynka w programie Polsatu „NASZ NOWY DOM” 23.03.2017

Produkty Jedynka Ogród Barw i Jedynka Perfekcyjna Biel pojawią się na antenie telewizji Polsat w programie „Nasz Nowy Dom” w sześciu odcinkach najnowszego sezonu.

Read more

 

Kontakt
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu