Naujienos

2012 m. Tikkurila mini 150-ąjį jubiliejų

23.01.2012

Jau 150 metų Tikkurila siūlo Jums grožį ir apsaugą. Nedidukė aliejaus spaudykla išaugo į vieną didžiausių dažų gamybos įmonių Šiaurės Europos šalyse, Rusijoje ir kai kuriose Rytų Europos valstybėse. – Tikkurila įkvepia Jus nuspalvinti gyvenimą.

 

Iš pradžių linų sėmenys būdavo suspaudžiami į gyvulių pašaro briketus, o neapdorotas sėmenų aliejus buvo naudojamas paviršiams dengti. 1867 m. pradėtas virti lakas, o 1919 m. pradėta masinė dažų bei lakų gamyba. Aktyvi rinkodaros ir vartotojų mokymo veikla, pradėta 20 a. trečiajame dešimtmetyje, tęsiama ir šiandien. Septintajame dešimtmetyje įmonės veikla buvo išplėsta, pradėjus diegti tonavimo technologiją, tačiau 2000 metais Tikkurila grįžo prie savo šaknų – ėmėsi dažų tobulinimo, gamybos bei prekybos jais.

 

2012 m. Tikkurila švenčia 150-ąjį savo gyvavimo jubiliejų. Oficiali sukaktuvių data yra rugpjūčio 14-oji, tačiau su įvairiais suinteresuotais asmenimis bus švenčiama ištisus metus. Jubiliejinius metus pristato oficiali emblema, vaizdo koncepcija bei šūkis “Spalvingos vizijos nuo pat 1862 m”.

 

2012 m. pavasarį bus išleista knyga apie Tikkurila istoriją, pavadinta “Spalvų paletė – 150 metų Tikkurila istorijų” (angl. "Colour  Card – 150 years of Tikkurila Stories"). Vasario mėnesį pasirodys knygos leidimas suomių kalba, o šiek tiek vėliau – sutrumpintos versijos anglų bei rusų kalbomis.


Aplinką tausojantis grožis – socialinės atsakomybės programa

 

2012 metais ypatingai daug dėmesio bus skiriama socialinei atsakomybei. Tikkurila yra atsakinga įmonė ir nori skatinti tiek vaikų bei jaunimo, tiek suaugusiųjų, senolių ar įvairių mažateisių visuomenės grupių gerovę, todėl aktyviai dalyvauja projektuose, kurie šiems žmonėms suteikia džiaugsmo ir paguodos, o aplinką tausojančiais dažais ir spalvomis pagražina įvairiausias erdves.

 

Daugiau informacijos apie jubiliejinius metus, Tikkurila istoriją rasite jubiliejui skirtame Tikkurila tinklalapyje http://www.tikkurilagroup.com/countries/lithuania/apie_mus/istorija/

 

 

Tikkurila 150 anniversary

Return to headlines