TIKKURILA - PUOŠIA IR SAUGO NAMUS 150 METŲ


Tikkurila

„Tikkurila“ tiekia vartotojams, profesionaliems klientams bei pramonės atstovams praktiškus ir ekologiškai subalansuotus sprendimus paviršiams apsaugoti ir dekoruoti. „Tikkurila“ – stiprus regioninis rinkos veikėjas, siekiantis tapti pirmaujančiu dažų gamintoju Šiaurės regione ir Rytų Europoje, įskaitant Rusiją.

1862 m. įkurta „Tikkurila“ bendrovė yra dekoratyvinių dažų gamybos lyderė Suomijos, Švedijos ir Rusijos rinkose, taip pat viena pirmaujančių šios srities gamintojų Baltijos šalyse ir Lenkijoje. „Tikkurila“ taip pat įsitvirtinusi ir kelių kitų Rytų Europos bei NVS šalių rinkose.

„Tikkurila“ veikla vykdoma keturiose strateginėse vietose – Rytų šalyse, Suomijoje, Skandinavijoje ir Vidurio Europoje. Šiuo metu bendrovė turi 8 šalyse veikiančias gamyklas, o savo operacijas vykdo 20 šalių.  2013 metais „Tikkurila“ pajamos sudarė 653,0 mln. eurų. Bendrovėje dirba apie 3133 žmonių.

„Tikkurila“ listinguojama NASDAQ OMX Helsinki vertybinių popierių biržoje.

UAB „Tikkurila“

UAB „Tikkurila“ įkurta 1995 metais. Ji priklauso Suomijos dažų rinkos lyderiui, koncernui „Tikkurila“. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – dažų, lakų, gruntų bei glaistų vidaus ir lauko darbams didmeninė prekyba.

Savo veikloje UAB „Tikkurila“ daug dėmesio skiria klientų poreikių tenkinimui, pažangioms naujovėms, aukštai produktų bei aptarnavimo kokybei ir aplinkosaugai. Kasmet į asortimentą yra įtraukiama vis daugiau vandeniu skiedžiamų produktų, kurių sudėtyje nėra kenksmingų tirpiklių.


„Tikkurila“ padaliniai

Bendrovė turi gamyklas 8 šalyse.
Be to, dar 12-oje šalių įkurti sandėliai ar logistikos centrai.

Tikkurila locations 2012 LT